Zaječarski teniseri TK „AS Timok“ učestvovali na turniru u Kragujevcu i osvojili dve medalje

Minulog vikenda zaječarski teniseri teniskog kluba AS Timok učestvovali su na turniru za takmičare do 10 godina u Kragujevcu. Zeleni nivo organizovan je u TK Puma čiji je vlasnik poznati teniski stručnjak Dejan Petrović, nekadašnji trener Novaka Đokovića, Ane Ivanović i Ivane Jorović. Kragujevčani su odlično organizovali turnir i pokazali izuzetno gostoprimstvo. Veliki talenat i nada zaječarskog tenisa Veljko Đordjević je već u prvom meču u grupi pobedio prvog nosioca i prvog na rang listi TSS Iliju Ilića iz TK Puma rezultatom 4/2. U finalu posle jako neizvesnog i odličnog meča, umorni Veljko je ipak izgubio od Ilije rezultatom 4/0 0/4 7/3 i osvajio drugo mesto. Uroš Milošević, posle dve pobede u grupi, izgubio je meč za finale ali je ipak osvojio odlično 3 mesto. Velike pohvale na račun zaječarskih tenisera stigle su od vrhunskog teniskog stručnjaka Dejana Petrovića, a ovakvi komplimenti biće dodatni motiv za jop bolje i kvalitetnije treninge na Popovoj plaži.