Partizan slavio u Boljevcu

Crno-beli na gostovanju u šesnaestini finala Kupa Srbije savladali su fudbalere Rtnja rezultatom 3:0. Istorijski događaj za Boljevac privukao je na tribine gradskog stadiona više od 5.000 ljudi. Pored toga što je Rtanj poražen sigurno je da niko kući nije otišao nezadovoljan, jer je ovo zaista bila jedna fantastično odigrana utakmica kako od strane gostiju, tako i od domaćina. Publika je videla rutinu srpskog šampiona, ali i dobro, borbeno izdanje pulena Hakije Rovčanina, koji mogu da žale za prečkom Đokovića u 61. minutu, ali i nedosuđenim penalom tri minuta kasnije posle neopreznog starta golmana crno-belih Marka Jovičića. Naslovna fotografija: Igrači Partizana i Rtnja Foto: FK Partizan

*Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva