Šesnaestogodišnji Dušan Milosavljević doneo prvu pobedu Timoku na kraju jesenjeg dela prvenstva

U poslednjem 15. kolu Srpske lige Istok zaječarski FK Timok je na svom terenu pobedio FK Dunav iz Prahova rezultatom 2:1 na poluvremenu 1:1. Po veoma hladnom vremenu oko 200 gledalaca danas je na gradskom stadionu na Kraljevici pratilo komšijki duel Srpske lige Istok. Snage na terenu su bile izjednačene a glavni sudija Nemanja Đurđević je odlično vodio utakmici. Timok je nastupao u dosad najmlađem sastavu. U startnoj postavio je imao dva kadeta a na klupi još dva rođenih 2001. godine.  Zaječarci su poveli golom kapitena Jasmina Ćatića sredinom prvog poluvremena dok su fudbaleri Dunava izjednačili pred sam kraj prvog dela. Na poluvremenu su na teren ušla još dva šesnaestogodišnjaka iz kadetske ekipe Timoka. Nakon greške golmana Dunava najmlađi na terenu Dušan Milosavljević je ispratio akciju do kraja, uzeo loptu i postigao gol za prvu pobedu Timoka u jesenjem delu prvenstva. Nakon ove pobede Timok je i dalje na začelju sa samo 5 boda. Prolećni deo prvenstva se nastavlja sredinom marta.