Timok 1919 u finalu KUP-a FS zaječarskog okruga

U polufinalu KUP-a FS zaječarskog okruga danas su se u Lubnici sastali FSU Radnički 1946 i Timok 1919 dok su na terenu pored spomenika „Ljubi Didiću“ igrali OFK 019 i knjaževački Timočanin. U rudarskom selu Lubnica nadomak Zaječara lider Srpske lige Istok Timok 1919 bio je bolji od ekipe Radnički 1946 člana Zaječarske okružne lige i pobedio rezultatom 3:1. Već u 6. minutu Timok je poveo golom Igora Pantića direktno iz kornera a domaći su pogodili prečku u 10. minutu. Što se tiče prvog poluvremena to je bilo jedino vredno pomena. Nakon odmora usledila su dva brza gola jednog od najboljih pojedinaca na današnjem meču Nemanje Lapčevića u 62. i 65. minutu dok je Bojan Mirović u 80. minutu postigao počasni pogodak za ekipu Radnički 1946.

RADNIČKI 1946 – TIMOK 1919 1:3 (0:1)

Teren u Lubnici. Igrano bez prisustva publike. Sudija Nikola Tomić (Zaječar), pomoćnici: Marko Mihajlović (Zaječar) i Dušan Stojadinović (Zaječar). Strelci: Igor Pantić u 6, Nemanja Lapčević u 62. i 65. minutu (Timok 1919) i Bojan Mirović u 80. minutu (Radnički). Žuti kartoni: nema

RADNIČKI 1946: Aleksić, Paunović, Lazarević ( od 63. min. Jovanović), Olujić (od 75. min. Ćosić), Kalinić, Mijović, Mirović, Marković, Rajković, Mladenović, Mihajlović
TIMOK 1919: Joksimović, Cvetković (od 46. min. Gardić), Todorović, Pantić, Ristić, Dragićević, U. Nikolić, Rudić (od 46. min. Knežević), Kovačević, Lapčević, O. Nikolić (od 24. min. Trifunov)

Drugi finalsta je knjaževački Timočanin koji je pobedio zonaša OFK 019 rezultatom 1:2. Finale KUP-a FS zaječarskog okruga biće odigrano u Sokobanji a datum će biti naknadno određen.