Regionalna futsal liga: KMF Timok 2013 – AS Bujanovac 6:5

U poslednjoj utakmici 7. kola Regionalne futsal lige KMF Timok 2013 je na svom terenu pobedio ekipu AS iz Bujanovca rezultatom 6:5. Veoma neizvesna utakmica do samog kraja sa puno preokreta. Timok 2013 je poveo 2:0 i očekivala se laka pobeda ali gosti iz Bujanovca su smanjili na 2:1 pred sam kraj prvog poluvremena. Nakon odmora za samo 40-tak sekundi gosti su dali tri gola 2:4. Velika borba na terenu rasplamtala se nakon 5:5 ali veoma korektna bez faulova i prekršaja. Šest minuta pred kraj meča KMF Timok 2013 je uspeo da postigne gol za 6:5 što je bio i konačan rezultat utakmice.

Nakon ove utakmice zaječarci su na drugom mestu sa 16 boda i utakmicom manje odmah  iza prvolasirane ekipe Aleksinac 2015 koja ima 19 bodova. U narednom kolu KMF Timok gostuje u Surdulici ekipi Radnik.