Učenici Tehničke škole iz Zaječara pobednici su Okružnog takmičenja u futsalu, pošto su u finalu savladali knjaževačku Gimnaziju rezultatom 7:1. Isti uspeh ostvarile su i učenice zaječarske Medicinske škole, koje su u meču za prvo mesto bile bolje od Srednje škole „Nikola Tesla“ iz Boljevca istovetnim rezultatom, 7:1. Organizatori takmičenja bili su Sportski savez grada Zaječara i Zaječarski savez za školski sport, a obe zaječarske škole obezbedile su plasman na Međuokružno takmičenje.
Prethodni članci
-
Finalni dan u naselju Kotlujevac
Večeras će finalnim utakmicama biti spuštena zavesa na ovogodišnji Turnir 4 na 4 u zaječarskom naselju... -
Repertoar bioskopa „Zvezda“ od 26. do 30. juna 2026. godine
Repertoar bioskopa „Zvezda“ od 26. do 30. juna 2026. godine Cena ulaznice: 350,00 dinaraUtorak filmski dan:... -
Polufinalni dan na turniru „Za osmeh i radost naše dece – K3“
Turnir 4 na 4 u zaječarskom naselju Kotlujevac pod nazivom „Za osmeh i radost naše dece...