OFK 019 ubedljiv protiv Ozrena

Fudbaleri OFK 019, koje kao trener predvodi Rade Došenović i Ozrena iz Sokobanje, na čijem se kormilu nalaze iskusni stratezi
Milovan Filipović i Marko Bajić, prikazali su odličnu partiju, posebno „romantičari“ sa Kraljevice, koji su kvalitetnu partiju
krunisali sa četiri pogotka (4:0). Domaći fudbaleri poveli su u 14. minutu pogotkom Nenada Pašića, posle centaršuta Miloša A. Nikolića. Minut kasnije Miloš A. Nikolić je ponovo lepo dodao loptu do kapitena Miloša Ž. Nikolića, koji udvostručuje prednost (2:0). Treći gol postigao je kapiten Miloš Ž. Nikolić u 72. minutu.

Nemanja Petrović je centrirao, golman je kratko odbio loptu do kapitena Nikolića koji svojim drugim golom povećava vođstvo na 3:0. Konačan rezultat postavio je Miloš A. Nikolić u 82. minutu, posle slaloma Nemanje Petrovića po desnoj strani, kada je prešao nekoliko odbrambenih fudbalera Ozrena.

OFK 019 – OZREN 4:0 (2:0)
ZAJEČAR. Igralište pored spomenika „Ljubi Didiću“. Gledalaca: 150. Sudija: Mladen Veselinović (Knjaževac). Strelci: Nenad Pašić u 14, Miloš Ž. Nikolić u 15, 72, Miloš A. Nikolić u 82. minutu. Žuti karton: Kocić (Ozren).
OFK 019: Pivljanin, Trukić, Bućin, Ljupković (od 57. Todorović), Stanković (od 70. Mladenović), Jovanović (od 74. Badicović), Miloš Ž. Nikolić, Petrović, Petrunović (od 57. Jelenković), Miloš A. Nikolić, Pašić (od 70. Žikić)
OZREN: Stamenković, Tasić, Aleksić, Kocić, Miletić, Zemljak, Đorđević, Milovanović (od 68. Mladenović), Milosavljević (od 62. Milenković), Branković, Pešić (od 82. Antonić).