Prema programu finansiranja aktivnost i mera unapređenja efikasnog korišćenja energije u 2014. Godini za lokalne samouprave namenjeno je 180 miliona dinara, za građane 100 miliona, a 20 miliona dinara za finansiranje analiza, studija i projektne dokumentacije. Prve isplate iz Fonda za energetsku efikasnost, za koji je, u ovoj godini, izdvojeno 300 miliona dinara, očekuju se u aprilu ili maju, kažu u resornom Ministarstvu.
Prethodni članci
-
Otvaranje bašte Rok kluba u Zaječaru
Za sutra 9. jun (utorak) zakazano je otvaranje bašte Rok kluba u Zaječaru. Od 21 sat... -
Na ovogodišnjoj Glumijadi u Beogradu Dečiji centar Zaječar učestvovao sa predstavom „Neću da odrastem“
Dečiji centar Zaječar učestvovao je na ovogodišnjoj Glumijadi u Beogradu, festivalu dečjeg i omladinskog dramskog stvaralaštva,... -
Izložba „Zvuci drugog vremena“ večeras u Radul-begovom konaku u Zaječaru
Izložba „Zvuci drugog vremena“ biće održana u ponedeljak 8. juna u Radul-begovom konaku u Zaječaru. Na...