FSU Kraljevica bolja od Hajduka iz Rujevice

Sjajno prvo i bledo drugo poluvreme rezultat su pobede Kraljevice protiv gostiju iz Rujevice. U 7. minutu vođstvo zaječarcima doneo je Milan Gligorijević. Nakon gužve u šesnaestercu Hajduka lopta je došla do Gligorijevića koji je uputio pravi projektil sa oko dvadesetak metara u same rašlje gola pa je golman domaćih Dušan Bogosavljević bio potpuno nemoćan. Na 2:0 povisio je golgeter Nikola Aleksić u 30. minutu pa se tim rezultatom i otišlo na odmor. Aleksiću je ovo 22 gol u sezoni i drugi je strelac lige, odmah iza Nemanje Jovanovića (OFK 019) koji je postigao 23 gola.

U drugom poluvremenu tempo domaćih je u potpunosti pao ali Hajduk iz Rujevice nije uspeo da iskoristi dve povoljne šanse pa je mreža golmana Aleksandra Stanojkovića ostala netaknuta do poslednjeg sudijskoj zvižduka. Kraljevica je tako upisala važna tri boda za povratak samopouzdanja koje ih je krasilo tokom prvog dela sezone. U narednom kolu gostiju u Grezni ekipi Omladinca dok Hajduk u gradskom derbiju dočekuje prvoplasirani Trebič.

FSU KRALJEVICA – HAJDUK 2:0 (2:0)

ZAJEČAR: Pomoćni teren na Kraljevici. Gledalaca: 100. Glavni sudija: Aleksandar Milosavljević (Knjaževac) Strelci: Milan Gligorijević u 7. i Nikola Aleksić u 30. minutu.

FSU KRALJEVICA: Stanojković, Brkić, Pavlov (Đokić), Ćosić (Denić), Jelenković, Dinić, Šafer (Tasev), Gligorijević, Petrunović (R. Žikić), Aleksić, M. Žikić
HAJDUK: Bogosavljević, Živadinović, Lazarević (Milojević), Mišić, N. Milivojević, Radojković, Stojanović (M. Milivojević), Milanović, Aleksić, Miletić, Paunović (Bogdanović)