FSU Kraljevica sigurna u Podvisu za povratak na lidersku poziciju

FSU Kraljevica upisala je važna tri boda na gostovanju u Podvisu. Dan ranije FK Rudar Vrška Čuka je savladao prvoplasirani FK Trebič i tako omogućio ’’vukovima’’ sa Kraljevice povratak na lidersku poziciju. Već u 3. minutu viđen je prelep gol levonogog Jelenkovića nakon kornera koji je izveo Dušan Brkić. Štoper gostiju poslao je pravi projektil pa golman domaćih Mićić nije imao ni trunku šanse da spreči pogodak. Na 2:0 povisio je Aleksić kome nije bilo teško da savlada golmana Mićića nakon nesebičnog dodavanja Nemanje Dinića. Isti igrač postigao je gol glavnom nakon kornera za konačnih 3:0, a asistent ovog puta bio je levi bek Pavlov. Debitantski nastup za Zaječarce upisao je i Ognjen Petrunović, nekadašnji fudbaler gradskog rivala OFK 019. FSU Kraljevica je u narednom kolu slobodna jer je Šljivar istupio iz takmičenja dok će Pro-Rudar gostovati sokobanjskom Trebiču.

FK PRO-RUDAR (Podvis) – FSU KRALJEVICA 0:3 (0:2)

Teren u Podvisu. Gledalaca: 100 Glavni sudija: Dušan Grozdić (Boljevac) Strelci: Jelenković u 3. i Aleksić u 21. i 70. minutu. Žuti karton: Pejić (FSU Kraljevica)

PRO-RUDAR: Mićić, Kostić, Prvulović, Anđelković, Milojević, Miosavljević, Savić, Marjanović, Mijović, Veličković, Dimitrijević
FSU KRALJEVICA: Miladinović, Ćosić (Pejić), Pavlov, Đokić, Jelenković, R. Žikić (Tasev) Shaffer, Brkić (Petrunović), Dinić, Denić, Aleksić