Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boljevcu uhapsili su G. K. (1976) iz Boljevca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio 12 teških krađa na štetu „Elektroprivrede Srbije“. Sumnja se da je on od maja 2018. do avgusta ove godine obio trafo stanice i iz njih istakao ulje. Na ovaj način, „Elektroprivreda Srbije“ oštećena je za 3.700.000 dinara. Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Zaječaru.
Prethodni članci
-
Nagrađeni radovi povodom obeležavanja XXXVI Nedelje zdravlja usta i zuba
Povodom obeležavanja XXXVI Nedelje zdravlja usta i zuba, dana 11. 06. 2026. godine biće održana centralna... -
Srđan Čolić (Mobi Dik) u „Mojih 50“
Ovonedeljni gost u emisiji „Mojih 50“ biće Srđan Čolić (Mobi Dik).Slušajte svakog radnog dana od 18... -
Otvaranje bašte Rok kluba u Zaječaru
Za sutra 9. jun (utorak) zakazano je otvaranje bašte Rok kluba u Zaječaru. Od 21 sat...