Het-trik Aleksića za novu pobedu Kraljevice

Sjajnoj igri Kraljevice nije odmoglo ni sporno suđenje sudijske trojke na čelu sa Mladenom Veselinovićem iz Knjaževca. Nikola Aleksić je postigao het-trik već u 38. minutu. Asistent kod sva tri gola bio je Stefan Radović. U 43. minutu nakon nepažnje odbrane gostiju Sloga smanjuje rezultat na 1:3, a gol je postigao rezervista Miletić. U drugom poluvremenu u 65. minutu nakon jako sporne situacije golman gostiju Miladinović dobija direktan crveni karton, a na gol staje defanzivac Mitrović. Međutim Mitrović se ubrzo povredio pa je morao van terena. Na gol staje sjajni vezista Radović koji je odličnim odbranama u par navrata uspeo da sačuva svoju mrežu sve do 83. minuta kada Miletić svojim drugim pogotkom smanjuje rezultat na konačnih 2:3. FSU Kraljevica u narednom kolu u derbiju dočekuje boljevački Rtanj, dok Sloga gostuje Hajduku u Sokobanji.

SLOGA (Minićevo) – FSU KrRALJEVICA (Zaječar) 2:3 (1:3)

Teren u Minićevu. Gledalaca 150. Glavni sudija: Mladen Veselinović (Knjaževac). Strelci: Miletić u 43. i 83. minutu (Sloga) i Aleksić u 14., 19. i 38. minutu (Kraljevica). Crveni karton: Miladinović (FSU Kraljevica) u 65. minutu.

SLOGA: Mladenović, Jovanović, Marinković, Živković, Milenković, Prendivoj (G. Tomić), F. Tomić, Nisić, Ilić, Milenović (Miletić), Bogojević
FSU KRALJEVICA: Miladinović, Krstić, Ćosić, Jović, Mitrović (Stojković), Radović, Gligorijević, Brkić, Žikić (Mladenović, Madić), Aleksić, Antić