Kik-boks klub „Fight Team 019“ doneo još pet medalja u Zaječar

Prvenstvo centralne Srbije u disciplini „Low Kick“ održano je u Kruševcu, gde su zaječarski kik bokseri osvojili pet medalja, od kojih su četiri srebrne i jedna bronzana.

Kik-boks klub „Fight Team 019“ iz Zaječara u predstojećem periodu radiće na pripremama za Državno prvenstvo u Boru.

Generalno na turniru smo usavršavali uočene nedostatke i polako krećemo sa pripremama za Državno prvenstvo koje je na programu u komšijskom Boru u maju“, kaže Nikola Milenković, trener i predsednik KBK „Fight Team 019“.

Takmičenje u Kruševcu su otvorili pioniri, a zaječarski klub predstavljali su Nemanja Aleksić u kategoriji do 37 kilograma koji je osvojio bronzano odličje i Luka Nikolić kome je u konkurenciji boraca do 47 kilograma pripala srebrna medalja.

Junior Petar Stančev ovojio je srebrnu medalju u Kruševcu, u kategoriji do 60 kilograma.

Žarko Stojković je u kategoriji juniora do 86 kilograma doneo svom timu još jedno srebro.

Danica Basić je osvetlela obraz svom klubu i Zaječaru i u konkurenciji juniorki do 60 kilograma osvojila srebrnu medalju.