Ministarka zdravlja prof. dr Slavica Đukić Dejanović uručila je ključeve 70 novih vozila namenjenih domovima zdravlja za potrebe palijativne nege. Automobil je dobio je Zdravstveni centar Knjaževac. Ovo je drugo vozilo koje stiglo u ovu opštinu u poslednjih nekoliko meseci, a kako je istaknuto, sa ciljem da se obezbedi da pacijativna nega bude dostupna svim građanima Srbije kojima je potrebna, bez obzira na starost, dijagnozu, stadijum bolesti ili mesto zbrinjavanja. Vozila su obezbeđena u saradnji sa Delegacijom Evropske unije u Srbiji, a dobila su ih one zdravstvene ustanove koje su manje razvijene i kojima su vozila u patronažnim i službama kućnog lečenja stara i dotrajala.
Prethodni članci
-
Turnir „Za osmeh i radost naše dece – K3“ RASPORED za utorak i sredu
Juče je u zaječarskom naselju Ključ 3 zvanično počeo Turnir u fudbalu 4 na 4 „Za... -
III sednica Skupštine grada Zaječara zakazana za sredu 17. jun
III SEDNICA SKUPŠTINE GRADA ZAJEČARA Republika SrbijaGRAD ZAJEČARSKUPŠTINA GRADA ZAJEČARAI broj: 060-75/20263. jun 2026. godineZ a... -
FK Bor 1919 se vraća na staze stare slave
Na jučerašnjoj fudbalskoj utakmici u Boru između FK Bora 1919 i Vlasine, Miloš Mitrović potpredsednik FS...