Prvi Pesnički petak, u okviru Negotinskog leta bio je posvećen negotinskoj prozi. U programu koji je Krajinski književni klub organizovao u Muzičkom paviljonu u Gradskom parku učestvovali su književni stvaraoci našeg grada – Miljan Ristić, Miloje Demir Negotinski i Saša Skalušević Skala. Oni su čitali delove iz svojih dela i kroz razgovor pokušali da prisutne upoznaju sa svojim stvaralaštvom. Krajinski književni klub za naredni petak u 20.30 sati zakazao je „Pesnički troboj“, kada će se u Muzičkom paviljonu za naklonost dama i pažnju gospode boriti Aleksandar Marković, Ivan Tomić i Saša Skalušević. U subotu 26. jula od 20 sati, koncert na Gradskom trgu prirediće ansambl „Stari zvuci“. Pokrovitelj Negotinskog leta je Opština Negotin.
Prethodni članci
-
Nagrađeni radovi povodom obeležavanja XXXVI Nedelje zdravlja usta i zuba
Povodom obeležavanja XXXVI Nedelje zdravlja usta i zuba, dana 11. 06. 2026. godine biće održana centralna... -
Srđan Čolić (Mobi Dik) u „Mojih 50“
Ovonedeljni gost u emisiji „Mojih 50“ biće Srđan Čolić (Mobi Dik).Slušajte svakog radnog dana od 18... -
Otvaranje bašte Rok kluba u Zaječaru
Za sutra 9. jun (utorak) zakazano je otvaranje bašte Rok kluba u Zaječaru. Od 21 sat...