Održan teniski turnir u Knjaževcu

U subotu 23.06.2019 god. teniski klub Magnet iz Knjaževca je organizovao teniski turnir u čast dana  opštine Knjazevac. Uprkos velikoj vrucini i lošim vremenskim uslovima, organizator se potrudio da turnir protekne u najboljoj atmosferi, a mali teniseri su dali sve od sebe da gledaoci uživaju u vrhunskom tenisu. Na programu su bile konkurencije narandžasti nivo i juniori singl i dubl. Klub AS Timok predstavljalo je 6 takmičara koji su pokazali snagu zaječarskog tenisa. U konkurenciji singla kod juniora očekivano prvo mesto za Danila Jovanovica, talentovanog uspešnog tenisera AS Timoka i veliki pehar grada Knjaževca. U istoj konkurenciji medalje su osvojili Maksim Milisavljević i Veljko Đorđević uzdanice kluba sa Popove plaže. U konkurenciji juniorki 3 medalje za teniserke AS Timoka, Lunu Vranjanac, Lenu Ilić i Anju Petrović. Veliki uspeh zaječarski teniseri ostvarili su i u dubl kategoriji. U paru sa Sofijom Krstić iz Knjaževca, Danilo Jovanović je osvojio još jedan veliki pobedniči pehar, dok su Anja Petrović i Veljko Đorđevic, osvojili pehare za odlično 2 mesto. Posle ovog jako velikog uspeha male zaječarske tenisere već narednog vikenda očekuje revijalni turnir dublova, pa zatim i zvanični turnir iz kalendara TSIS za takmičare do 12 godina na Popovoj plaži.