Sindikat „Nezavisnost“ RTB-a Bor poslao je zahtev nadležnima u Vladi Republike Srbije u kome se traži da RTB Bor bude izuzet od umanjenja zarada zaposlenima koji primaju više od 60 hiljada dinara. U zahtevu koji je Sindikat „Nezavisnost“ RTB-a Bor uputio potpredsedniku Vlade Republike Srbije, Aleksandru Vučići, ministarki energetike Zorani Mihajlović, ministru finansija Lazaru Kostiću i glavnom odboru ovog sindikata, traži se da se zaposleni u Rudarsko topioničarskom basenu Bor izuzmu od oporezovanja zarada većih od 60 hiljada dinara, koje je po Zakonu o umanjenju neto prihoda lica u javnom sektoru, počelo da se primenjuje od prvog januara 2014. godine.
Prethodni članci
-
Nagrađeni radovi povodom obeležavanja XXXVI Nedelje zdravlja usta i zuba
Povodom obeležavanja XXXVI Nedelje zdravlja usta i zuba, dana 11. 06. 2026. godine biće održana centralna... -
Srđan Čolić (Mobi Dik) u „Mojih 50“
Ovonedeljni gost u emisiji „Mojih 50“ biće Srđan Čolić (Mobi Dik).Slušajte svakog radnog dana od 18... -
Otvaranje bašte Rok kluba u Zaječaru
Za sutra 9. jun (utorak) zakazano je otvaranje bašte Rok kluba u Zaječaru. Od 21 sat...