„Sivi sokolovi“ sa Rtnja nadvisili Trebič

„Sivi sokolovi“ sa Rtnja nadvisili su Trebič u prvom poluvremenu, ali u nastavku gosti iz Sokobanje su nadigrali pulene Jadrana Milojevića, ali nisu uspeli da postignu gol, pa je susret završen rezultatom iz prve polovine susreta ( 3:1). U prvom delu golman gostiju Nikola Jovanović je odbranio nekoliko zicera i vrsnim intervencijama spasao je Sokobanjce ubedljivijeg poraza. Verovatno zadovoljni vođstvom iz prvog dela u nastavku domaći igrači su prepustili inicijativu gostima, koji su diktirali tempo igre, ali bez završnog udarca, ali do promene rezultata nije došlo – Rtanj – Trebič 3:1.

RTANj – TREBIČ 3:1 (3:1)
BOLjEVAC. Gradski stadion. gledalaca: 100. Sudija: Jovan Jonić (Knjaževac) . Strelci: Cakić u 3, Taricić u 9, Vesić u 37. minutu za Rtanj, a Urošević u 33. za Trebič. Žuti kartoni: Cakić, Tončić Dujkić (Rtanj), A. Ilić (Trebič).
RTANj: Krcić, Taricić, Živković, Tončić, Todorović , Milutinović, Orsovanović (od 65. Žikić), Vesić (od 65. Ilić), Cakić, Dujkić (od 83. Dragić), Nikolić (od 75. Vasiljević).
TREBIČ: Jovanović, Milovanović (od 63. Petrović), Radosavljević (od 48. Ma. Ilić), Filipović, Ivanović, Maksimović, Mi. Ilić, Urošević, Đorđević, Radivojević, Mijailović (od 33. Briševac)