Timok 1919 doneo ceo plen iz Inđije

Fudbaleri zaječarskog Timoka 1919 ostvarli su vrlo važnu pobedu na gostovanju protiv ekipe Inđije koja je jedna od najozbiljnih kandidata za ulazak u Super ligu i do današnjeg meča ubedljivo bila prva na tabeli. Posle današnjih mečeva tu poziciju je preuzela ekipa Mladost GAT iz Novog Sada koja je pobedila Rad na Banjici rezultatom 0:2. Kako je Šef Stručnog štaba zaječaraca Srđan Stojčevski juče najavio, da neće biti predaje i da će njegov tim napasti od samog starta to se danas i obistinilo. Minimalnim rezultatom 0:1, ali vredna tri boda „belim-labudovima“ doneo je u 58. minutu dvadesetdvogodišnji Lazar Nikolić koji je zimus došao u redove zaječaraca iz trebinjskog Leotara. Bilo je puno šansi na obe strane ali je rezultat do kraja utakmice ostao nepromenjen.

Već u sredu u redovnom 27. kolu Prve lige Srbije, na Gradskom stadionu pod Kraljevicom dolazi ekipa Žarkovo koja je danas igrala na svom terenu nerešeno 0.0 sa ekipom Zlatibor iz Čajetine.

INĐIJA – TIMOK 1919 0:1 (0:0)

INĐIJA: Stadion FK Inđija. Gledalaca: 400. Sudija: Aleksandar Lukić (Valjevo), pomoćnici: Milan Pešović (Kraljevo) i Ilija Novaković (Guča). Strelac: Lazar Nikolić u 58. minutu (Timok 1919). Žuti kartoni: Uroš Ignjatović, Mijuško Bojović (Inđija) i Nikola Petrović (Timok 1919)

INĐIJA: Čupić, Vukajlović, Kovačević (Đurić), Milosavljev (Kukolj), Jovanović, Žakula, Stojanović, Desančić (Nedeljković), Đokić (Vukčević), Bojović, Ignjatović (Aleksić)
TIMOK 1919: N. Petrović, L. Nikolić (Anđelović), Simonović, Đukić (Đorđević), Tričković (Toure), Božović, Žerjal, Davidović, S. Petrović, Mašić (Radosavljević), Radunović (Kačar)