U Toplani u Boru juče je potpaljen kotao čime su počele tople probe sistema za grejanje. Ovaj period, do 15. oktobra kada i zvanično počinje grejna sezona, iskoristiće se za proveru rada energetskih objekata koji su tokom leta remontovani.
Prethodni članci
-
Turnir „Za osmeh i radost naše dece – K3“ RASPORED za utorak i sredu
Juče je u zaječarskom naselju Ključ 3 zvanično počeo Turnir u fudbalu 4 na 4 „Za... -
III sednica Skupštine grada Zaječara zakazana za sredu 17. jun
III SEDNICA SKUPŠTINE GRADA ZAJEČARA Republika SrbijaGRAD ZAJEČARSKUPŠTINA GRADA ZAJEČARAI broj: 060-75/20263. jun 2026. godineZ a... -
FK Bor 1919 se vraća na staze stare slave
Na jučerašnjoj fudbalskoj utakmici u Boru između FK Bora 1919 i Vlasine, Miloš Mitrović potpredsednik FS...