Juče je u organizaciji Srpske karate Federacije u Žablju kod Novog Sada, održano Prvenstvo Srbije. Zaječarski karate klub „Lavlje Srce“ nastupio je u 12 pojedinačnih i u 5 ekipnih disciplina i osvojio je ukupno 15 medalja i to 5 zlata, 6 srebra i 4 bronze. Najuspešniji naši takmičari su bili: Andrija Ćirić sa osvojenih 5 medalja (2 zlata, 2 srebra i 1 bronza), Nastasija Jotović sa osvojene 4 medalje (2 zlata i 2 srebra). Discipline u kojima su osvajali medalje su kate pojedinačno i ekipno kao i borbe pojedinačno i ekipno. Zaječar može da se ponosi i seniorskim prvakom Srbije u borbama u kategoriji do 75 kilograma, a to je Aleksandar Petrović. Naredno takmičenje je zakazano za 13. april u Knjaževcu.
Prethodni članci
-
III sednica Skupštine grada Zaječara zakazana za sredu 17. jun
III SEDNICA SKUPŠTINE GRADA ZAJEČARA Republika SrbijaGRAD ZAJEČARSKUPŠTINA GRADA ZAJEČARAI broj: 060-75/20263. jun 2026. godineZ a... -
FK Bor 1919 se vraća na staze stare slave
Na jučerašnjoj fudbalskoj utakmici u Boru između FK Bora 1919 i Vlasine, Miloš Mitrović potpredsednik FS... -
Dva programa narednih dana na Letnjoj sceni „Nenad Ciganović“ u Zaječaru
Narodno pozorište Timočke Krajine – Centar za kulturu „Zoran Radmilović“ poziva publiku na dva programa koja...