Vozni park zaječarskog Javnog komunalnog preduzeća Timok održavanje, uvećan je za novo vozilo. Radi se o kamionu sandučaru, marke “Iveco”, koji će, kako kažu nadležni, podići nivo kvaliteta usluga koje pruža ovo preduzeće. Vice Lalić, pomoćnik v.d. direktora u ovom preduzeću je pored ostalog napomenuo da će ovaj kamion, čija je vrednost 40.000 evra, imati višestruku namenu, kao i da će najviše biti korišćen za aktivnosti službe Zelenila. Služiće i za prevoz gradske bine, što je od velike važnosti, jer je prethodnih godina, a tokom organizovanja kulturnih dešavanja u gradu i u selima, ovo preduzeće, veliku svotu novca izdvajalo za iznajmljivanje prevoznog sredstva prilikom transporta bine, podvukao je Lalić.
Prethodni članci
-
Turnir „Za osmeh i radost naše dece – K3“ RASPORED za utorak i sredu
Juče je u zaječarskom naselju Ključ 3 zvanično počeo Turnir u fudbalu 4 na 4 „Za... -
III sednica Skupštine grada Zaječara zakazana za sredu 17. jun
III SEDNICA SKUPŠTINE GRADA ZAJEČARA Republika SrbijaGRAD ZAJEČARSKUPŠTINA GRADA ZAJEČARAI broj: 060-75/20263. jun 2026. godineZ a... -
FK Bor 1919 se vraća na staze stare slave
Na jučerašnjoj fudbalskoj utakmici u Boru između FK Bora 1919 i Vlasine, Miloš Mitrović potpredsednik FS...