FSU Kraljevica brojala do pet… novi het-trik Aleksića

U odličnim fudbalskim uslovima pred oko stotinak gledalaca FSU Kraljevica je odigrala jednu od svojih najboljih partija ove sezone i zasluženo odnela ceo plen. Aleksić je već u 7. minutu, nakon kornera koji je izveo Gligorijević, pogodio nebranjeni deo mreže golmana domaćih. Dva brza gola pred kraj prvog poluvremena rešila su pitanje pobednika – prvo Radović, nakon asistencije Aleksića, a potom i Marijan Brkić pa se na odmor otišlo rezultatom 0:3. U 66. minutu Aleksić ponovo pogađa da bi u 85. minutu postigao novi ovosezonski het-trik – 0:5! U poslednjim sekundama meča rezervista domaćih Tošić uspeo je da ublaži poraz svoje ekipe za konačnih 1:5. U poslednjem kolu jesenje polusezone FSU Kraljevica dočekuje Hajduk iz Rujevice dok ekipa Osnića gostuje Midžoru u Kalni.

FK OSNIĆ – FSU KRALJEVICA 1:5 (0:3)

Stadion BSK, Bogovina. Gledalaca: 100. Glavni sudija: Nemanja Marković (Aleksinac). Strelci: Tošić u 90. minutu (Osnić), Aleksić u 7., 66. i 85., Radović u 37. i M. Brkić u 44. minutu (FSU Kraljevica)

OSNIĆ: Oštreljanović, D. Dimitrijević, Bogdanović, Milovanović (od 73. Somborac), M. Dimitrijević, Božinović, Miletić (od 73. Tošić), Sulejman (od 46. Paunović), Simeonović, Marković (od 46. Jokić), Kostadinović
FSU KRALJEVICA: Miladinović, Milan Krstić, A. Gligorijević, Ćosić, Prvulović, Milijić (od 46. D. Brkić), M. Gligorijević, Radović, Žikić (od 73. Miladin Krstić), M. Brkić (od 79. Radanović), Aleksić