KMF Timok 2013 u poslednjem minutu došao do celog plena

Sinoć je u Sportskom centru „Bobana Momčilović Veličković“ u Boru odigran meč 5. kola Regionalne futsal lige – Grupa Sever između domaće ekipe KMF Bor i zaječarskog Timoka 2013. Domaći igrači su u dva navrata vodili ali su na kraju gosti došli do celog plena. Golovima Marka Terzića u 4. i Ljubiše Karabaševića u 7. minutu Borani su načeli mrežu golmana Miloša Stojčića ali je Damir Ramadani na kraju prvog dela u 17. minutu smanjio na 2:1 a odmah na startu drugog dela, tačnije u 24. minutu i izjednačio na 2:2. Luka Antić je samo minut kasnije prelepim golom ponovo doneo prednost domaćoj ekipi ali u 33. minutu Nikola Mitrović ponovo poravnava rezultat da bi u poslednjim sekundama meča Marko Cokić zatresao mrežu Nemanje Jakovljevića za konačnih 3:4 i veliku radost zaječaraca.

Sudija Dušan Ninić podelio je pet žutih kartona a u 32. minutu je zbog drugog žutog kartona isključio Uroša Marinjesković iz gostujuće ekipe Timok 2013. Izabranici Mikija Vučkovića i Nenada Petrovića su prvi na tabeli sa 13 osvojenih bodova ali su u sledećem kolu slobodni. Drugoplasirana ekipa Brđanka iz Alekinca eventualnom pobedom idućeg vikenda u Brusu protiv trećeplasirane ekipe Kopaonik može da ugrozi lidersku poziciju zaječaraca.