KMF Timok kuca na vrata Treće Futsal lige „Istok“

Zaječarski futsaleri nastavljaju sa pobedama u Regionalnoj ligi – Grupa Sever i nakon sedam kola zauzimaju lidersku poziciju sa 16 osvojenih bodova (5 pobeda i 1 remi). U Sprtskoj hali na Kraljevici, izabranici Mikija Vučkovića i Nenada Petrovića savladali su goste iz Majdanpeka rezultatom 6:0 i hrabro kucaju na vrata Treće Futsal lige „Istok“. Golove za KMF Timok 2013 postigli su Stefan Radović u 15. i 27. minutu, Nikola Mitrović u 20. minutu i najbolji pojedinac na utakmici Marko Cokić koji je tri puta zatresao mrežu golmana gostiju, u 23, 30. i 31. minutu meča.

U narednom kolu zaječarci putuju u Brus na meč protiv trećeplasirane ekipe Kopaonik a poslednju utakmicu u ovoj godini odigraće na svom terenu protiv aleksinačke Zvezde.