Kraljevica i Rudar Vrška Čuka podelili bodove

U 20. kolu Zaječarske okružne lige desetkovana Kraljevica je u nadoknadi vremena ostala bez “celog plena“. Prvi do vođstva stigli su “rudari“ iz Grljana u 16. minutu nakon solo prodora Aleksandra Kocića. Potpunu inicijativu Kraljevice do kraja poluvremena krunisao je Stefan Radović na asistenciju Aleksića pa se na odmor otišlo rezultatom 1:1. U 73. minutu nakon centaršuta loptu je u mrežu golmana Sunarića glavom poslao ponovo Radović za 2:1. Asistent ovoga puta bio je kapiten Dušan Brkić. Sporni detalj koji je ipak obeležio susret i ispostaviće se kasnije direktno uticao na rezultat dogodio se u 88. minutu nakon sporne situacije unutar kaznenog prostora Rudara. Sudija Filip Tošić dodeljuje prvi žuti karton Radoviću zbog navodnog simuliranja, a odmah potom i drugi zbog prigovora pa je Kraljevica ostala sa desetoricom. U poslednjim sekundama meča brzonogi Kocić je ponovo uspeo da nadmudri odbranu Kraljevice i pošalje loptu u nebranjeni deo mreže golmana Stanojkovića za konačnih 2:2.

FSU Kraljevica (Zaječar) – Rudar VČ (Grljan) 2:2 (1:1)

ZAJEČAR: Pomoćni teren na Kraljevici. Gledalaca: 100. Sudija: Filip Tošić (Zaječar). Strelci: Radović u 43. i 73. minutu (Kraljevica) i Kocić u 16. i 92. minutu (Rudar VČ) Crveni karton: Radović u 88. minutu

FSU KRALJEVICA: Stanojković, A. Gligorijević, Mitrović, Ćosić, D. Brkić, R. Žikić (od 86. Radanović), Tomić, M. Gligorijević, Jocić (od 68. M. Mladenović), Aleksić, Radović

RUDAR VČ: Sunarić, Mihajlović, Nikić (od 3. Milojević, od 70. Todorović), Veljković, Mihajlović, Trifunović, Jokić, Stanojević, Kocić, Dumitrašković, Genčić