Policijski službenici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru (PS u Knjaževcu) su juče po odobrenju Osnovnog javnog tužilaštva, odredili meru zadržavanja do 48 sati S.J.(1994), S.Đ.(1994), G.M. (1959) svi iz Knjaževca i S.J.(1980), iz Zaječara, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo teška krađa na štetu „Telekoma Srbije AD“. Trojica osumnjičenih su, 11. marta ove godine, zatečeni između sela Donja i Gornja Kamenica, opština Knjaževac, sa sekirom, čekićem i ručnom testerom koji su privremeno oduzeti, a terete se da su, na pomenutoj lokaciji, izvršili odsecanje telekomunikacionih vodova vlasništvo „Telekoma AD“. Dok se četvrti G.M. sumnjiči da je bio organizator ovog dela.
Prethodni članci
-
III sednica Skupštine grada Zaječara zakazana za sredu 17. jun
III SEDNICA SKUPŠTINE GRADA ZAJEČARA Republika SrbijaGRAD ZAJEČARSKUPŠTINA GRADA ZAJEČARAI broj: 060-75/20263. jun 2026. godineZ a... -
FK Bor 1919 se vraća na staze stare slave
Na jučerašnjoj fudbalskoj utakmici u Boru između FK Bora 1919 i Vlasine, Miloš Mitrović potpredsednik FS... -
Dva programa narednih dana na Letnjoj sceni „Nenad Ciganović“ u Zaječaru
Narodno pozorište Timočke Krajine – Centar za kulturu „Zoran Radmilović“ poziva publiku na dva programa koja...