Javno preduzeće Sportsko-turistički resursi organizovaće na bazenu Banjica manifestaciju „Septembar – mesec sporta“. Danas će biti organizovano prvenstvo grada u plivanju u kategorijama od prvog do četvrtog razreda, peti i šesti i sedmi i osmi razred osnovnih škola. Poslednju kategoriju čine sva četiri razreda srednjih škola. U subotu i nedelju, 27. i 28. septembar, organizuju se turniri u odbojci na pesku i basketu, takođe po starosnim kategorijama. Pravo učešća imaju svi školarci sa područja opštine Knjaževac. Najuspešnije ekipe dobiće prigodne nagrade.
Prethodni članci
-
Otvaranje bašte Rok kluba u Zaječaru
Za sutra 9. jun (utorak) zakazano je otvaranje bašte Rok kluba u Zaječaru. Od 21 sat... -
Na ovogodišnjoj Glumijadi u Beogradu Dečiji centar Zaječar učestvovao sa predstavom „Neću da odrastem“
Dečiji centar Zaječar učestvovao je na ovogodišnjoj Glumijadi u Beogradu, festivalu dečjeg i omladinskog dramskog stvaralaštva,... -
Izložba „Zvuci drugog vremena“ večeras u Radul-begovom konaku u Zaječaru
Izložba „Zvuci drugog vremena“ biće održana u ponedeljak 8. juna u Radul-begovom konaku u Zaječaru. Na...