Nakon samo 30 minuta igre Kraljevici pripala tri boda službenim rezultatom

Po veoma lošim vremenskim uslovima za igru u nedelju je od 15:30 sati odigrana utakmica 8. kola Zaječarske okružne lige između FSU Kraljevice i Kosova iz Zvezdana. Nakon golova Radanovića i Aleksića, kapiten gostiju Jovanović je u 30. minutu doživeo povredu nakog čega je gostujući tim ostao sa šestoricom igrača u polju pa je utakmica morala biti prekinuta i dodeljena Kraljevici službenim rezultatom 3:0. Nakon 8 odigranih kola u Zaječarskoj okružnoj ligi najozbiljniji kandidat za ulazak u Zonu Istok je Radnički 1946 iz Lubnice koji je ubedljivo na prvom mestu sa maksimalnih 24 boda. FSU Kraljevica je u sredini tabele na 7. mestu sa 13 osvojenih boda.

FSU KRALJEVICA – KOSOVO (Zvezdan) 3:0

Gledalaca: 50. Glavni sudija: Aleksandar Trandafilović (Knjaževac) Streci: Radanović u 17., Aleksić u 24. minutu
FSU KRALJEVICA: Miladinović, Krstić, Božinović, Bota, Ćosić, Milijić, Radanović, Gligorijević, Brkić, Aleksić, Žikić
KOSOVO:  Nikolić , Radovanović, Gocić, Mirković, Cvetković, Stančić, Jovanović