Radnici kriminalističke policije Policijske uprave u Zaječaru, radeći na suzbijanju narkomanije na prostoru srednjoškolskog centra Zaječar, danas, 14. novembra u večernjim satima uhapsili su dva lica u blizini Srednje škole u Zaječaru, gde je kod jednog pronađeno tri, a kod drugog sedam paketića sa sadržinom biljne materije zelene boje nalik na opojnu drogu marihuanu, ukupne mase 7,4 grama. Licu M.N. (18) iz Zaječara određeno je zadržavanje do 48 sati, a sa licem P.N. (19) iz Zaječara rad je u toku. O svemu je obavešteno Više javno tužilaštvo u Zaječaru. Grupa za suzbijanje narkomanije Policijske uprave u Zaječaru nastaviće dalje aktivnosti na suzbijanju narkomanije u školama, a o konkretnim rezultatima javnost će biti blagovremeno obaveštena.
Prethodni članci
-
Otvaranje bašte Rok kluba u Zaječaru
Za sutra 9. jun (utorak) zakazano je otvaranje bašte Rok kluba u Zaječaru. Od 21 sat... -
Na ovogodišnjoj Glumijadi u Beogradu Dečiji centar Zaječar učestvovao sa predstavom „Neću da odrastem“
Dečiji centar Zaječar učestvovao je na ovogodišnjoj Glumijadi u Beogradu, festivalu dečjeg i omladinskog dramskog stvaralaštva,... -
Izložba „Zvuci drugog vremena“ večeras u Radul-begovom konaku u Zaječaru
Izložba „Zvuci drugog vremena“ biće održana u ponedeljak 8. juna u Radul-begovom konaku u Zaječaru. Na...