FSU Kraljevica zasluženo pobedila Veliku Jasikovu

Poptuno zaslužena pobeda Kraljevice na uvek neugodnom gostovanju u Velikoj Jasikovi. Gosti su već nakon pola sata igre imali nedostožnih 0:3. Gol Velike Jasikove načeo je golgeter Aleksić već u uvodnom minutu igre nakon duplog pasa sa Gligorijevićem.
Dinić postiže gol na svom debiju u 7. minutu iz solo akcije preciznim udarcem sa preko 20 metara. U 27. minutu Milan Gligorijević nakon gužve odlično reaguje i ponovo trese gol golmana Petrovića pa se rezultatom 0:3 otišlo na odmor. U drugom poluvremenu sličan scenario. Aleksić svojim drugim golom povećava prednost, a konačnih 0:5 postavio je rezervista Antić.

VELIKA JASIKOVA – FSU KRALJEVICA 0:5 (0:3)

“Ušće“, Velika Jasikova. Gledalaca: 50. Glavni sudija: Nemanja Marković (Aleksinac). Strelci: Aleksić u 1. i 55., Dinić u 7., M. Gligorijević u 27. i Antić u 76. minutu

VELIKA JASIKOVA: Petrović, Krstić, Pavlov, Rajić (od 65. Ristić), Janićijević (od 46. Rašić), Tasev (od 46. A. Stojanović), Manojlović, Stanković, D. Stojanović, Trbojević (od 55. Svetozarević), Minić
FSU KRALJEVICA: Stanojković, Ćosić, A. Gligorijević, Đokić, D. Brkić (od 65. Miletić), Dinić, R. Žikić (od 33. Jocić) , M. Gligorijević, Radović (od 75. Radanović), Tomić (od 46. Antić), Aleksić (od 65. M. Mladenović)