Futsaleri „Timoka 2013“ pobedili komšije iz Bora

Futsaleri zaječarskog Timoka 2013 ostvarili su još jednu pobedu na svom terenu u Regionalnoj futsal ligi – Grupa Sever i zadržali lidersku poziciju na tabeli. Sinoć su u Sportskoj hali na Kraljevici zaječarci pobedili goste iz Bora rezultatom 7:3. Boranin Marko Cokić, koji ove sezone brani boje Timoka, tri puta je zatresao mrežu svojih sugrađana, u 13., 16. i 27. minutu utakmice. U strelce su se još upisali Damir Ramadani u 19. minutu, Aleksandar Ilić u 20., Nikola Mitrović u 30. dok je Marko Terzić pogodio sopstvenu mrežu u 32. muntu. Najiskusniji među boranima Marko Terzić je pogodio i dva puta za svoj tim, u 13. i 28. minutu dok je Aleksandar Jovkić upisao treći pogodak za KMF Bor u 24. minutu. Treba napomenuti da zaječarci od 15. minuta nisu više mogli da računaju na Marjana Buzeja koji je dobio crveni karton.

KMF TIMOK 2013: Jovanović, Buzej, Cokić, Ramadani, Mitrović, Cvetković, Ilić
KMF BOR: Urošević, Strainović, Terzić, Adamović, Jovkić, Jeremić, Milivojević, Aleksić, Stojadinović, Mejlanović, Petrović, Krstić, Nikolić